Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 1,06%

Szczęsny „zawodowym oszustem” zdaniem sądu?

Zgłoś do moderatora
Ostatnio były wątki że Szczęsny był przepraszany po wyroku sądu. Przejrzałem informacje na ten temat ale pieski Szczęsnego pomijają część orzeczenia sądu:
„ Sąd Apelacyjny oddalił także apelację Piotra Szczęsnego, który nie zgodził się z decyzją Sądu Okręgowego, że zastosowane wobec niego przez Hajdarowicza określenie „zawodowy oszust” nie zasługuje na jakąkolwiek rekompensatę, zważywszy w szczególności na stan majątkowy pozwanego, a także fakt, że powód jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym, stąd publiczne oskażenie o bycie „zawodowym oszustem” podważa jego reputację, co jest to kluczowe dla osób pełniących zawód zaufania publicznego. Argumenty te nie znalazły uznania Sądu Apelacyjnego.”

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KCI 1,71% 0,95 2023-09-29 13:52:58