Serio bez naśmiewania, bez głupich komentarzy... przez takie dziadostwa jak to Bananowa giełda zawsze będzie bananową :/
Obserwuję od kilku dni... akcji nie mam i nie zamierzam mieć... NC, to ścierwo bez nadzoru, nadzór finansowy to kpina z drobnych... leszczyna dymana jak zwyke...