Forum Giełda +Dodaj wątek

szansa do rozmowy

Zgłoś do moderatora
Ostatnio jest tutaj za dużo emocji. Wróćmy do pozbawionej jej dyskusji. Spółka planuje czat z inwestorami. Kto weźmie udział?

"Zarząd Astoria Capital S.A. („Spółka”) informuje, iż we wtorek 22 lipca 2014 r., o godzinie 14:00 na portalu www.stockwatch.pl, odbędzie się czat inwestorski z panem Davidem Waldman, Dyrektorem Inwestycyjnym Spółki.

Czat będzie okazją do dyskusji o planach pozyskiwania nowych technologii z obszaru Life-Sciences oraz Clean Technologies z Ameryki Północnej. Rozmowa dotyczyć będzie także tworzenia spółek Joint Venture wspólnie z amerykańskimi partnerami oraz komercjalizacji nowoczesnych technologii w Europie i w skali globalnej.

Pytania mogą być zadawane zarówno podczas trwania czatu, jak i wysyłane wcześniej na maila: [email protected]"

http://gielda.onet.pl/planowany-czat-inwestorski,18886,245558,komunikaty-detal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APOLLO -22,76% 0,90 2022-06-29 16:12:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.