Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem męczenia i inwestora na rym walorze... chcą zniechęcić każdego żeby przy najwyżej 30 pln się wszyscy wysypali. Ponieważ jestem z natury przekorny potrzymam ten walorek jeszcze z pół roku do czasu wejścia z tematem do USA...