Forum Giełda +Dodaj wątek

Sytuacja z kursem spółki

Zgłoś do moderatora
Witajcie, chciałbym porozmawiać nieco bardziej merytorycznie o sytuacji w spółce.

Z mojego punktu widzenia:
- przebity został ważny poziom 3,40
- wyniki stale się poprawiają
- ze spółki płyną dobre komunikaty (nowe kontrakty itd.)
- kończy się amortyzacja inwestycji sprzed kilku lat, co pozytywnie wpłynie na wyniki
- średnio co drugi rok mamy solidną dywidendę

a z drugiej strony:
- obroty są marne
- kurs nie chce skoczyć w górę po przekroczeniu 3,40

Moim zdaniem trwa wyczekiwanie na raport za I półrocze. Po jego publikacji, jeżeli wyniki będą dobre (w co wierzę) to kurs powinien przekroczyć 3,70, a może nawet 4 zł jeszcze we wrześniu.


To moja amatorska analiza, dajcie znać co o tym mylicie. Merytorycznie, a nie jednym zdaniem typu "trwa odleszczanie" :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA -1,15% 3,44 2023-12-04 10:11:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.