Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -10,49%

SYTUACJA W SPÓŁCE

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś obecny na forum kontaktował się z prezesem lub kimkolwiek z zarządu w celu wyjaśnienia sytuacji w spółce
w związku ze złożeniem przez Trustes wniosku do sądu z tytułu egzekucji?

Czy ktokolwiek z akcjonariuszy rozmawiał kiedykolwiek z największym udziałowcem firmy braster czyli z p. Grzegorzem Pielakiem.
Z internetowych archiwów wynika że nijaki były prezes Braster czyli Henryk Jaremek był prezesem spółki Grehen powiązanej z p. Pielakiem. Obecnie jest to dżentelmen w wieku 74 lat, który ma konto na fb. Czy ten pan został powołany do RN brastera przez prezesa Karolaka i jest odpowiedzialny za rozwój globalnej, hi-tech med spółki jaką jest braster?
https://www. facebook. com/grzegorz.pielak.7/
Czy ktokolwiek miał kontakt z panią Alicją Szulc, która posiada 5,35% udziałów spółki braster?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.