Forum Giełda +Dodaj wątek

sytuacja w spolce

Zgłoś do moderatora
taka dostalem odp od spolki:

1. Nie posiadam informacji w tym temacie( dot. rozpoczęcia skupu akcji)
2. Portfel spółki na 2014 rok wygląda obiecująco przy czy mnie mogę podawać konkretów
3. Aktualna sytuacja w Spółce wygląda dobrze na tle podobnych spółek w branży. Nie mamy żadnych zaległości finansowych, mamy pieniądze na lokacie, nie planujemy zwolnień.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENAP 0,00% 1,87 2023-06-07 15:26:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.