Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,91 zł , zmiana od tamtej pory: -12,47%

SYNERGA i co wy na to ???

Zgłoś do moderatora
Zarząd wskazuje, że rozwijany przez Ongeno sp. z o.o. projekt terapii leczenia stwardnienia rozsianego jest, pomimo opóźnienia, w dalszym ciągu prowadzony, i posiada finansowanie co najmniej do momentu wykonania kolejnych 6 przeszczepów, a także zgodnie z informacjami posiadanymi przez Zarząd JRH efekty stosowania tej terapii są obiecujące. Na podstawie 10-letniej obserwacji osób już przeszczepionych można stwierdzić, że jeśli rezultaty się potwierdzą to będą przełomowe w leczeniu stwardnienia rozsianego. Komunikowana niniejszym zmiana ujęcia sposobu wyceny udziałów Ongeno sp. z o.o. wynika wyłącznie z przyjętych założeń, które zostały opisane w nocie 6.3 szczegółowych not i objaśnień do sprawozdania finansowego za 2023 rok obrotowy (zob. ESPI z dn. 27 marca 2024 r.).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNERGA -0,99% 0,80 2025-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.