Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,81 zł , zmiana od tamtej pory: 67,23%

Syn ministra Krzysztofa Tchórzewskiego dyrektorem w PZU

Zgłoś do moderatora
Dpbra zmiana Syn ministra Krzysztofa Tchórzewskiego dyrektorem w PZU. Kilka miesięcy temu zaatakował sąsiadów siekierą

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Syn-ministra-Krzysztofa-Tchorzewskiego-dyrektorem-w-PZU-Kilka-miesiecy-temu-zaatakowal-sasiadow-siekiera,wid,18602483,wiadomosc.html?ticaid=118226

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU 0,56% 48,18 2023-12-06 12:58:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.