Nie ma to jak urządzić się w czarnej d.
ps. Ludzie te 18% w 40 dni to ledwo wyjdą na plus w okresie żniw. Toć to jakieś info pod publiczkę rzucone jako koło ratunkowe. Toć to nawet jakby zadziałało to jak to się ma do Asbis wartego 4,9 mld gdzie rośnie przychodowo po 70% r/r i 300% r/r w zyskach a tam wycena mimo wzrostu jest znacznie niższa niż przy waszym klocu wartym na teraz 7 mld - za co nawet dywidend nie ma. Owszem zdechły kot siię należy z racji ubranego grubego.