Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: -35,48%

SURFLAND - powrót do notowań w systemie ciągłym !!!

Zgłoś do moderatora
Cytat z raportu :
Trzeci kwartał br. zakończyliśmy zyskiem netto w wysokości 125 tys. zł. Udało nam się także zwiększyć poziom kapitału własnego z ujemnego na dodatni, który na koniec września br. wyniósł ponad 26 tys. zł.
Dzięki temu, podczas kolejnej dokonywanej przez GPW okresowej weryfikacji i kwalifikacji akcji do segmentów rynku NewConnect, powinniśmy opuścić segment NC Alert i wrócić do notowań w systemie ciągłym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY -6,74% 0,90 2022-09-26 13:56:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.