Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,18%

Super WYNIKI!

Zgłoś do moderatora
Półrocze - wzrost przychodów do 9,22 mln zł, EBIT +15,4 mln (wobec prawie 2 mln straty r/r) i zysk netto +8,5 mln (wobec +0,6 mln).

Wiadomo, że wiele wniosło przeszacowanie w góre nieruchomości z racji na kurs EUR (+10,4 mln) - to jest widoczne w EBIT, ale z drugiej strony zawsze to oznacza wyższe koszty finansowe (różnice kursowe), czyli zysk netto już jest mniej więcej urealniony:), przy drugim takim półroczu wychodzi P/E -> 3,8...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,00% 13,70 2020-07-14 15:18:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.