Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,98%

Sukces emisji akcji !!!

Zgłoś do moderatora
Quercus TFI pozyskał 23,1 mln zł w wyniku emisji akcji serii D - Bankier.pl 

To bardzo dobra informacja. QTFI sfinansuje z emisji przejęcie DI Xelion, skup akcji niezagrożony, do tego aktywa rosną - już 3 mld w tym roku.

Inwestorzy instytucjonalni zaakceptowali cenę 4,20 mimo iż rynkowa była podobna. To znaczy że mają zaufanie, wiedzą też jakie perspektywy (b.dobre) ma branża.

Najlepszego!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -0,56% 3,57 2022-05-17 09:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.