Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -21,50%

Strona działa! Będzie się działo!

Zgłoś do moderatora
Wygląda że bliżej niż dalej!!

https://diabetomat.pl/

Diabetomat już otrzymał 7 patentów i jest na ostatniej prostej, aby wreszcie uwolnić cukrzyków od horroru pobierania krwi z palców. Producent urządzenia firma Advanced Diagnostic Equipment wraz ze spółką giełdową New Tech Capital SA prowadzi testy kliniczne konieczne, aby urządzenie mogło trafić do pierwszych pacjentów.

Ponieważ pisali że czas trwania testów to rok wydaje się że niebawem pojawią się newsy na które czekamy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTCAPITAL 0,00% 0,63 2023-12-05 11:49:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.