Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,45 zł , zmiana od tamtej pory: 3,48%

Streszczenie najnowszych wyników oraz osiągnięć

Zgłoś do moderatora
ATM Grupa w pierwszych trzech kwartałach br. zanotowała wzrost przychodów i zysku netto. Największe wpływy spółka notuje cały czas z produkcji telewizyjnej, ale najdynamiczniej rosną przychody reklamowe kanału ATM Rozrywka.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży ATM Grupy w okresie od stycznia do września br. wyniosły 105,23 mln zł, czyli o 17,2 proc. więcej niż w analogicznym okresie ub.r.

Główne źródło przychodów Grupy to cały czas produkcja telewizyjna. Przychody z tego segmentu wyniosły w pierwszych trzech kwartałach br. 65,91 mln zł, czyli o 16,16 proc. więcej niż rok temu.
Na drugim miejscu są przychody z zarządzania aktywami trwałymi, które w analizowanym okresie wyniosły 23,91 mln zł, co oznacza wzrost o 16,37 proc.

Największą dynamikę, wynoszącą 23,61 proc., wykazały przychody z segmentu nadawania, czyli wpływy naziemnego kanału ATM Rozrywka. Uplasowały się one na poziomie 14,57 mln zł. Z kolei pozostałe przychody spółki wyniosły 840 tys. zł (wzrost o 12,42 proc.).

ATM Grupa na koniec września br. miała 9,78 mln zł zysku z działalności operacyjnej, wobec 7,97 mln zł rok wcześniej. Z kolei zysk netto spółki z działalności kontynuowanej wyniósł 10,95 mln zł, podczas gdy rok wcześniej wynosił 6,9 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 2,29% 3,57 2023-12-05 15:55:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.