Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,60 zł , zmiana od tamtej pory: 36,99%

Streaming w czasie koronowirusa

Zgłoś do moderatora
Może być to szansa dla platform streamingowych. Widać to m.in. po wynikach giełdowych, kiedy to Netflix, wśród ogólnej czerwieni, zanotował 0,8 proc. wzrost. Jak zaznacza Dan Salmon, analityk BMO Capital Market w "Variety", Netflix jest "beneficjentem epidemii koronawirusa, która powoduje, że ludzie zostają w domach" i wybierają bardziej domowe formy rozrywki. Podobnie zareagowały akcje m.in. Facebooka, Amazona i Slacka. I choć nie są one jeszcze typowane na koronawirusowe "kury znoszące złote jajka", to inwestorzy im się z uwagą przyglądają. Każdy bowiem zadaje sobie pytanie, co zrobiłby gdyby był poddany domowej kwarantannie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 20,00 2022-01-28 15:14:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.