Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,49 zł , zmiana od tamtej pory: -17,63%

Streaming dla Sony

Zgłoś do moderatora
Gdy będziecie następnym razem oglądać w streamingu filmy od Sony, to podziękujcie spółce zależnej PolarisIT - OTT One, która współpracuje z Columbia Pictures Corporation Limited, spółką zależną Sony Corporation w zakresie produkcji filmowej. Za pośrednictwem swojego partnera od listopada 2018 r. jest dostawcą technologii aplikacji Sony Networks w 4 krajach: na Węgrzech, w Czechach, Polski i Rumunii.
  • Streaming dla Sony Autor: ~FOsobiste

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDA 0,00% 21,00 2021-12-06 09:51:25