Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,10 zł , zmiana od tamtej pory: 112,35%

Strategia!!! Co przełoży się na wyższy kurs Grodna!!!

Zgłoś do moderatora
Grodno w przeciągu kilku tygodni ogłosi strategię. Głównym źródłem przychodów grupy w najbliższych latach będzie sprzedaż produktów z obszaru odnawialnych źródeł energii.
„Obecnie opracowujemy strategię rozwoju grupy na najbliższe 3-5 lat i ogłosimy ją w przeciągu kilku tygodni. Zakładamy w niej, że szeroko rozumiane odnawialne źródła energii będą głównym źródłem naszych przychodów w najbliższych latach. Chcemy być jednym z głównych graczy na rynku OZE – to nie tylko fotowoltaika, ale i pompy ciepła, kotły instalacyjne, termomodernizacja budynków” - powiedział prezes Jurczak.

Link dla zainteresowanych: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Grodno-wkrotce-oglosi-nowa-strategie-planuje-znacznie-wzmocnic-udzial-fotowoltaiki-w-przychodach-wywiad-7932219.html 
  • Strategia!!! Co przełoży się na wyższy kurs Grodna!!! Autor: ~On

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVATURAS 1,18% 17,20 2021-07-22 09:39:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.