Forum Giełda +Dodaj wątek

strata to zysk

Zgłoś do moderatora
Nie chcę narzucać panom swojego zdanie na temat HBP . Należę do tych co umoczyli .
Ale to nie jest takie istotne ( moja wpadka moja wiedza )
Myślę tak ,że wszyscy ,którzy zostali ponieśli straty kapitałowe. Czasu straconego nikt nie odzyska . Kasę , może trochę. Do marca może jakiś zamieszanie podniesie namiastkę dawnej chwały i może kilka punktów wpadnie.Kładę nacisk na może
Ci co muszą niech się czają . A ci co nie - trzy miesiące to dużo czasu i spółek jest do liku .

Uczcie się na wpadkach
to wiedza nie do nieprzecenienia

Powodzenia
  • strata to zysk Autor: ~RTZ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROBUD 3,83% 209,00 2007-08-08 16:25:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.