Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -28,57%

Straszna tu cisza?

Zgłoś do moderatora
Tyle watkow przerobionych, portfel wertowany od a do z, do tego gorace zapowiedzi a pozostaje glebokie i kosztowne, przynajmniej dla niektorych westchnienie
  • Straszna tu cisza? Autor: ~Leonard
  • Re: Straszna tu cisza? Autor: lawyer_mz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CARPATHIA 10,76% 3,50 2022-05-25 15:22:23