Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

stop loss - DB MAKLER

Zgłoś do moderatora
Może mi ktoś powiedzieć czy DB makler posiada opcję STOP LOSS ??
Jeżeli tak to prosiłbym o wytłumaczenie jak włączyć tą opcje ?