Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: -12,58%

Stefuś Szechter z Gettysburgu wrócił do swojego ojca diabła

Zgłoś do moderatora
Niestety kartonowe polskojęzyczne państwo nie potrafiło wymierzyć sprawiedliwości za mordowanie Polaków!
Stefuś wydawał masowo wyroki śmierci...

http://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,518787,Stefan-Michnik-kondolencje.html

Przypomnę także o Szwecji, która jest skrajnie antypolskim krajem.
Nie dość, że w potopie szwedzkim wymordowano ponad 20% ludności kraju, to nie można także wspomnieć o sojuszu Szwecji z Hitlerowcami w trakcie 2 wojny światowej. Szwecja ochoczo dostarczała żelazo i produkowała na potrzeby nazistowskiej zbrojeniówki.

Teraz Szwedzi nie wydali Polsce Stefcia Szechtera.
Mądry rząd załatwiłby sprawę tak jak Stephana Banderę, który myślał, że się schowa w Niemczech.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA -0,97% 8,20 2021-10-27 17:00:00