Ci co kupili nawet po 1.33 nie powinni się martwić,czy wy nie widzicie co sie tutaj kroi???Nie umiecie sobie zwykłej kapitalizacji przeliczyć??Gracie na giełdzie na czuja???Kupujecie akcje kierując sie postami???Tylko z dobrej woli poleciłem wam te spółkę więc nie płakac jak stare baby bo kurs spadł o pare groszy...Kto tego nie rozumie nie powinien grac na giełdzie...A odnosnie wciskania swoich akcji ani jednej nie sprzedałem bo jak pisałem wczoraj cena jest smiesznie niska....a mam ich dobrze ponad 100k...Róbcie co chcecie a ode mnie wara bo jestem pewien swojej inwestycji,jak drugi raz perełke wyłapię zero info na forum...Dalej grajcie na czuja...Żegnam...