http://eurologistics.pl/konferencje-euro/arena-produkcji-2014/
Stefan Dunin-Wąsowicz
Efekt Technologies Sp. z o.o.
Stefan Dunin-Wąsowicz jest z wykształcenia ekonomistą a z zawodu menadżerem. Ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Nancy II, Uniwersytecie w Genewie a także kursy specjalistyczne na Uniwersytecie Harvarda, MIT i INSEAD. W czasie ponad 20-letniej kariery zawodowej w Europie i w USA zajmował kierownicze stanowiska w firmach Hewlett-Packard, Agilent Technologies i Philips. Był między innymi światowym dyrektorem finansowym jednej z grup HP a następnie dyrektorem ds. rozwoju międzynarodowego i M&A.
W Polsce prowadził firmę technologiczną GeoInvent a następnie był członkiem zarządu firmy doradczej BPI Polska prowadząc projekty w dziedzinie restrukturyzacji i rozwoju przedsiębiorstw.
Obecnie jest Prezesem Efekt Technologies Sp. z o.o., spółki doradczej i technologicznej w zakresie zarządzania procesami i energią. Jest członkiem Rady Programowej Kongresu Obywatelskiego, inicjatywy pozarządowej dla inspiracji inicjatyw obywatelskich i dialogu.
++
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polskie-Przedsiebiorstwo-Wydawnictw-Kartograficznych-im-Eugeniusza-Romera-SA-Zbycie-akcji-PPWK-1272649.html