Na razie tradycyjnie. Przed poludniem algorytmik " sypal" z prawej .Teraz przyszedl rozkaz z lewej.
Ulica przetrzepana na wydmuchach siedzi z podkulonym ogonem. Bedzie wchodzic tradycyjnie na nastepnej gorce. Kraj stawia na pijawki w walce z covid . Jeszcze za wczesnie ,zeby zaczeli kupowac sensowne papiery. Jeszcze , trzeba wydoic nowy narybek z ostatniego zaciagu. Takiego dna w kometarzach na bankierze nie pamietaja najstarsi Indianie. To dobrze wrozy . Polmozgi musza troche podciagnac finanse fundow. Te pieniadze üojawia sie rowniez tu. Prosze dac im szanse