Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,77 zł , zmiana od tamtej pory: 67,62%

Stanowisko Zarządu

Zgłoś do moderatora
Szanowny PT Zarząd  pisze o cenie za jedną akcję  cyt. " nie uwzględnia możliwości rozwojowych PROJPRZEM S.A. w szczególności w obszarze techniki przeładunku"  W związku z tym cytatem mam następujące pytania :
  1. Kiedy Zarzad przedstawił możliwości rozwojowe w obszarze techniki przeładunku w sposób skwantyfikowany ? 
  2. Gdzie i komu przedstawił w/w
  3. Czy Zarząd ukrywa jakieś strategiczne informacje przed Akcjonariuszami ? Czy też rezerwuje je dla wybranych /uprzywilejowanych  - skoro pisze o jakiś możliwościach - możliwości te musza mu być znane
  4. Czy  w rozumieniu   Zarządu  "możliwości rozwojowe" to też wydzielenie i sprzedanie techniki przeładunku do konkurencji  
Oczekuję odpowiedzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,68% 14,70 2021-10-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.