Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,18 zł , zmiana od tamtej pory: -23,96%

stabilna spółka

Zgłoś do moderatora
Miałem akcje tej spółki kilkanaście lat temu i postanowiłem sobie sprawdzić jak sobie radzi po latach. Przeglądałem wyniki do kilku lat wstecz . Spółka jest bardzo stabilna w swoich wynikach przez ostatnie 5 lat nigdy nie pojawił się raport kwartalny ze stratą. Stabilność godna podziwu. Firma systematycznie zwiększa swoją wartość księgową, aktualnie ponad 9 zł. wskażnik c/z 8,48 źródło Stooq. Wartość księgowa 0,77.
Super że jeszcze są takie spółki na giełdzie. Produkuje półprzewodniki których podobno jest deficyt na rynku. Ceny w Chinach galopują pewnie Relpol w tym otoczeniu się dobrze odnajdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 3,41% 5,46 2022-05-18 12:46:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.