Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,70 zł , zmiana od tamtej pory: -31,91%

Sprzedaż Nemezis

Zgłoś do moderatora
Licząc po recenzjach za steam charts (między 720 a 2,160) - wychodzi na to że realnie sprzedało się około 1-1,5K sztuk. Patrzac na niedawną sprzedaż np. takiej Mech Mechanic Simulator który po 72 godzinach miał zaraportowane 11K sztuk i generalnie satystyki recenzji i graczy x10 wzgldem Nemzis takie założenie wydaje się dośc realistycznie oddawać poziom sprzedazy gry. Przy promocyjnej cenie i założeniu że dzielą się 50/50 z Playwayem wygląda to na ten moment dość mizernie (żeby nie powiedzieć tragicznie) - około 50K PLN (1500 x 64 PLN x 0,5). Do zwrotu kosztów, nie mówiąc o jakimkolwiek zysku, raczej bardzo daleka droga... Jedyna nadzieja w tym, że tego typu gry nieco wolniej się starzeją (long seller) i w promocjach. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES -2,88% 3,20 2021-12-08 11:08:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.