Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -58,00%

Sprzedaja 702 tys akcji po 28 zl = 19,65 mln zl !!!!

Zgłoś do moderatora
Cena Akcji Oferowanych została ustalona odpowiednio przez Spółkę i Oferującego w uzgodnieniu z Koordynatorem Oferty, w oparciu o wyniki procesu budowania Księgi Popytu, z uwzględnieniem obecnej kondycji Spółki, jaki i warunków rynkowych, na poziomie 28 PLN za jedną Akcję Oferowaną

Ostateczna liczba Akcji Sprzedawanych oferowanych w ramach Oferty przez Oferującego, tj. Organic Farma Zdrowia Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie została ustalona i wynosi 702.000 Akcji Sprzedawanych.

Czyli jutro bedzie sie tu dzialo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORGANIC 0,00% 2,10 2023-03-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.