Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: 4,76%

Sprawiedliwość nadchodzi

Zgłoś do moderatora
Nie wiem ile zaproponujesz panie Mirgos w wezwaniu, ale wiedz ,że sprawiedliwość nadchodzi. Mamy cię w garści , jeżeli zrobisz przymusowy wykup po 1,60 to czeka ciebie i twoją firmę niemiła niespodzianka. Zapłacisz wartość księgową, albo cenę z pierwszej emisji. Zależnie jak zdecyduje sąd, a do tego kara, a za co to sam wiesz, a pozostali dowiedzą się po wyroku. Mam jeszcze nadzieję ,że zmądrzejesz póki jest jeszcze nie za późno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.