Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,25 zł , zmiana od tamtej pory: -40,97%

Spr. z emisjami jasna, czysta i wzgl. bezpieczna, bez fajerwerek.

Zgłoś do moderatora
- Bez fajerwerek w sensie potencjału bieżącego na gpw dla akcji PCF.
Są jakieś firma z gamingu, z tech-medu, które po objęciu emisji uzyskały kilkukrotnie wyższy potencjał dla notowań akcji ale czas pokazuje,że pełni ten potencjał czasem rolę teoretyczną i staje się pożywką spekulancką

Jest też simfabric o niższej skali obrotów ale chyba rekordowym potencjałem wzrostu dla kursu, który tam jest bardzo strzeżony przez "opiekunów" giełdowych.
SIMFABRIC S.A.       Data sporządzenia:     2023-08-18                 
    Premiera gry Saboteur! w sklepie Robot Cache Store – platformie cyfrowej opartej o technologię blockchain     
    Treść raportu:                                     
    Zarząd SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 33/2023 z dnia 20 lipca 2023 roku informuje, iż na dzień 18 lipca 2023 r. została wyznaczona premiera gry Saboteur! (dalej jako: Gra) w sklepie Robot Cache Store. Cena Gry została ustalona na 7,99 USD.
Koszty Gry zostały pokryte z wcześniej wydanych wersji Gry na 4 platformy cyfrowej dystrybucji i Gra na nowej platformie Robot Cache będzie zarabiała od pierwszego egzemplarza.
Robot Cache jest nowoczesną platformą cyfrowej dystrybucji, opartej o technologię blockchain i rozpoczęta współpraca wpisuje się w 6 filar Strategii Zrównoważonego Rozwoju Emitenta, polegającego na tworzeniu i wydawaniu gier w modelu Play to Earn w oparciu o technologię blockchain.
W certyfikacji sklepu znajduje się aktualnie 5 kolejnych gier Emitenta. O potwierdzonych terminach wydań kolejnych gier Emitent będzie informował w raportach bieżących.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.

z dnia 20.07.2023r.
Zarząd SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 19 lipca 2023 r. podpisał umowę (dalej jako: Umowa) z Robot Cache Inc. z siedzibą w San Diego w stanie Kalifornia (dalej jako: Robot Cache).
Przedmiotem Umowy jest określenie współpracy pomiędzy Emitentem a Robot Cache przy wydaniu 6 gier z portfolio Emitenta na komputery PC w sklepie cyfrowym Robot Cache, w tym również o możliwość korzystania z usług sieciowych Robot Cache oraz technologii blockchain i walutę cyfrową w grach Emitenta.
Robot Cache jest nowoczesną platformą cyfrowej dystrybucji, opartej o technologię blockchain i podpisana umowa wpisuje się w 6 filar Strategii Zrównoważonego Rozwoju Emitenta, polegającego na tworzeniu i wydawaniu gier w modelu Play to Earn w oparciu o technologię blockchain.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Podpisanie-umowy-wydawniczej-z-Robot-Cache-platforme-cyfrowa-oparta-o-technologie-blockchain-8582077.html
okazja;
Dziś na Simfabric jeszcze to espi a kurs głęboko w dnie doliny, pod butem spółdzielni. Władze vrfabric i simfabric te same.

Simfabric mógłby dziś być świadectwem nr 1 paraliżu GPW przez mafię po-st-komunistyczną sterującą na gpw od 1992r. do dziś. Dokładnie do dziś a najlepszym tego - dziś- dowodem jest notowany kurs spółki simfabric. Reszta to czyste fakty a tam ok. 5 szt rewelacyjnych raportów popremierowych ze zwrotami w 48h 100 % kosztów produkcji każdej z premierowych gier simfabric w ciągu ok. 4 mc-y ostatnich (minionych) oraz jednej gry ze zwrotem 100% kosztów jej produkcji w 72h.
Dziś umowa dystrybucyjna na Azję (espi).

watching ;;
Top 1 jako niedowartościowane
Nieobeznanym w branży np. gaming-owej może to się nawet wydawać abstrakcją aby 100 % kosztów produkcji danego produktu zwracają się podczas 48h premierowej sprzedaży inicjującej biznesową sprzedaż.
Gdyby posłużyć się konkretnym przykładem w oparciu o raporty popremierowe i że to mogło powtórzyć się 3 razy w maju 2023r. to niejeden gotowy byłby posądzić o trolling.
Gdyby do tego dodać, że taka firma- jej kurs akcji, w skutek działań hejtu spółdzielni i operacji dławienia kursu, znajduje się wryty w dno doliny, to też uznałby niejeden że to abstrakcja.

Nawet nie wiem czy posłużyć się konkretnym przykładem, np. ;

tam na simfabric kasują od tygodni/mc-y całe wątki z samymi tylko cytatami komunikatów opatrzonych linkami, bo te są bardzo pozytywne. Skutki to kurs wryty jak skarb w dno doliny i skrzętnie chroniony przez spekułe 24h/doba.

W samym tylko maju 2023r. miało miejsce w globalnych sklepach gaming-owych 3 premiery ze zwrotami 100 % kosztów produkcji każdej z gier w 48h.
Jakby tego było mało, już dziś prezes simfabric znów dokupił pakiecić akcji simfabric na gpw

Tak to się dzieje ;

Simfabric dn. 30.05.2023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 30 maja 2023 r. otrzymał od Pana Emila Leszczyńskiego, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki, powiadomienie na podstawie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (MAR - Market Abuse Regulation), o dokonanych transakcjach na instrumentach finansowych Emitent
    Nabycie_Akcji_Emil_Leszczynski_584103.pdfNabycie_Akcji_Emil_Leszczynski_584103.pdf     Nabycie Akcji Emil Leszczynski     
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Powiadomienie-o-nabyciu-akcji-przez-osobe-pelniaca-obowiazki-zarzadcze-8550187.html

Simfabric. 29.05.2023r.     
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 19/2023 z dnia 5 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Gardenia na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 26 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Nuuvem Store oraz Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Hottest New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Gardenia-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8549291.html

Simfabric. dn. 22.05.2023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 18/2023 z dnia 4 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Quantum Storm na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 19 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Featured New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gry. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gry.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Quantum-Storm-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8544726.html

Simfabric, dn. 02.05.20023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 14/2023 z dnia 20 kwietnia 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do 3 gier gier (Saboteur!, Saboteur II: Avenging Angel, Saboteur SiO) na konsole komputery PC (dalej jako: Gry) po 48 godzinach od wydania Gier w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie powyższych Gier również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-3-gier-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8533367.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 1,04% 24,35 2024-02-29 09:33:22