w poniedzialek 27 grudnia jest spotkanie z akcjonariuszami zarejestrowanymi na walne 29 grudnia, zarejestrowani wiedza o co chodzi, jesli nie to dzwoncie do firmy i podajcie adres e-mail to wam bardzo mila pani wysle info o tym spotkaniu, spotkanie tylko dla zarejestrowanych na walne, dotyczyc bedzie ono rozwianiu wszystkich watpliwosci dotyczacych ostatnich poczynan zarzady spolki, lub jeszcze wieksze zagmatwanie sytuacji, podobno zarzad jasno ma wyjasnic wszystkie "dziwne" kwestie dotyczace ostatnich sprzedarzy, planowanych sprzedazy oraz planowanych zakupow. pozdrawiam, mam zamiar byc zarowno na spotkaniu oraz na walnym