Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,39 zł , zmiana od tamtej pory: 3,98%

Spolka w rozwoju

Zgłoś do moderatora
Spolka z roku na rok sie rozwija. Splacili sporo zadluzenia,zmienili model biznesowy wiec jakas reakcja sie pojawila na gorsze wyniki ale tez chec wejscia na wyzsze poziomy. Wiem, dopuszczenie do obrotu serii H i G zwala kurs. Gdzie on bedzie za kilka lat? Tego nikt nie wie. Ale jesli zaczna wydawac produkcje o jakich ostatnio byla mowa to za kilka lat bedzie tu calkiem inna spiewka. Czekamy wiec na info o przyszlych produkcjach.Ja kupowalem jeszcze za czasow setanty, czesc sprzedalem po 22. Ale chyba zaczne kupowac powoli. Jestem tu i tam na dlugich dystansach. Sprinty mnie nie interesuja. Pozdrawiam i zycze zieleni w przyszlosci :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -2,08% 3,52 2022-01-27 14:31:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.