Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,72%

Spółka spoko + fund.

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj kupiłem po 16,60 zł. Nie ukrywam że dowiedziałem sie o tej spółce tylko z listy dywidend ale jak popatrzyłem na wskaźniki to mamy tu bardzo fajną firmę.
Wiem że na tak małej płynności AT może się nie sprawdzać ale na H1 i D1 widzę ładny trójkąt - co o tym myślicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DELKO -1,20% 16,48 2021-06-21 16:44:46