Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: -49,87%

Spolka do kolek ale

Zgłoś do moderatora
Jak moze byc warta ciagle okolo 60 mln zl. Przeciez nic nie robia, nawet nie probuja. Nie zdziwie sie jesli to zleci na groszowki niedlugo bo jednak drobni inwestorzy zauwazyli ze spolki Januarego sa tylko drukarniami papieru ale na tej spolce nie dzieje sie kompletnie nic. Tutaj tym razem jest wieksze prawdopodobienstwo na groszowki niz na 3 zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDCAMP -0,17% 1,15 2022-11-25 11:18:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.