Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,20 zł , zmiana od tamtej pory: 173,43%

Spółka dnia: Dom Development 27.09.2016

Zgłoś do moderatora
Kurs spółki znajduje się w średnioterminowym trendzie wzrostowym i aktualnie zbliża się do istotnych oporów na 58,38 i 61. Patrząc na wykres odnoszę wrażenie, iż powyższe poziomy mogą zostać pokonane, co będzie otwierało przestrzeń do dalszej aprecjacji. W takim wariancie potencjalne poziomy docelowe widziałbym na 72 lub też na 74,80. Najbliższe wsparcie znajduje się na 56,15, a w razie jego przełamania popyt winien pojawić się na linii przyspieszonego trendu wzrostowego na 54,86. Kolejne wsparcia znajdują się na 53, gdzie wyznaczam poziom obrony lub też na 51,21. W przypadku silniejszego spadku istotne znaczenie winien mieć poziom 45,33.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -1,64% 156,40 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.