Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,74 zł , zmiana od tamtej pory: 0,52%
Już niedługo, bo 18 listopada wyniki za 3 kwartał. Będzie mały wzrost zysków r/r.
Jak nie inwestować w firmę która się rozwija, zwiększa produkcję ,zdobywa nowych klientów .
Inflacja się rozpędza ,nie warto trzymać gotówki w kieszeni. Cena/wk wciąż spada i spadnie jeszcze po oddaniu do użytku nowoczesnej hali produkcyjnej, nie wspomnę o przyzwoitym cena/zysk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,02% 7,78 2022-01-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.