Mam pytanie. mam ustawione 2000 zl jako Śródki dodatkowe do wykorzystania i regularnie ich używam i spłacam. Na koniec miesiąca zawsze pobierają wtedy należne odsetki. Co sie dzieje w przypadku, gdy w dniu rozliczeniowym nie mam na koncie żadnych swoich pieniędzy, tylko te które są mi przyznane przez bank? Czy w tej sytuacji moge miec jakies przykrości, czy po prostu bank pobierze odsetki ze swoich pieniędzy (dodatkowych prxynanych mi)?