gdzieś w tym zamieszaniu umyka wam to ,że prezes nie jest na tyle nierozważny żeby sobie wyrzucać kasę i kupować jakieś" przewartościowane" akcje. Jednak to czyni gdyż zapewne ma ku temu powody.Teraz robi to ktoś kumaty i sterując kursem odleszcza spółkę