Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -55,64%

Spekuła jest na papierze od 25 października

Zgłoś do moderatora
Jest!!! W końcu się udało-). Sekuła jest od 25 października na naszym papierze. Sprawdźcie sobie historycznie forum przed 25 października, a teraz po 25 października i wpisy. Wiadomo że chcą kupić jak najtaniej i wkręcają te swoje bajeczki jak na każdej spółce, ale najważniejsze że wspólnie osiągniemy nasz cel czyli minimum 7zł w krótkim czasie, a później dalej północ. Poniżej 3 zł to jest za ten papier jak za darmo. Zyski będą gigantyczne, a gdyby miało być inaczej to by ich tutaj nie było. Dziś wszystko na czerwono i dlatego można było jeszcze tanio dokupić, ale po co te szczeniackie naganianie na spadki z ich strony, przecież wszyscy gramy do jednej bramki - a wiem troszczą się o nasze pieniądze-). Jak to miło z ich strony-). Zresztą kto ma wiedzieć ten wie.. tu będzie mega grubo.
Pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -1,67% 1,18 2022-05-27 11:14:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.