Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  141,80 zł , zmiana od tamtej pory: -44,99%

Spadki obejmują wszystkich producentów AGD w Europie

Zgłoś do moderatora
Spójrzcie na kurs chociażby giganta w branży - Electrolux, prawie najniżej od 12 miesięcy - to problem ceny stali : + 20 % w samym wrześniu, a + 50 % w tym roku, oraz wzrostu cen i marnej dostępności elektroniki. Nie ma szans na wprowadzenie takich podwyżek cen produktów końcowych, które by to zrekompensowały. Zresztą widać to po wynikach spółki w tym roku, pomimo wysokiej sprzedaży, wyniki gorsze niż przy niższej sprzedaży w 2019 ( nie porównuję z oczywistych względów do roku 2020 ). Niestety te czynniki + ryzyko schłodzenia koniunktury na GPW to ryzyko zejścia kursu do " bazy", czyli przedziału 110 - 120 pln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 0,65% 78,00 2024-02-22 17:00:00