Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,79 zł , zmiana od tamtej pory: -12,53%

Spadki na małym wolumenie.Emisja na dokończenie CH1986. Tak to widzę

Zgłoś do moderatora
Opadanie kursu w kierunku 4zł przy niskich obrotach. W kasie na koniec q1 mieli niecałe 400tys. po q2 pewnie koło 200tys zł. Pod koniec q3 info o emisji na dokończenie prac Chernobyla oraz kontynuację prac nad kolejnymi grami. Zejście poniżej 4zł. Emisja 2.5-3zł. Wzrosty dopiero pod premię CH1986 o ile gra będzie wyglądać obiecująco i pomoże playway.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES 0,00% 4,19 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.