Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: 147,83%

Songs of conquest

Zgłoś do moderatora
A jednak należało wydać Clash 2 w kwietniu. Dlaczego? Ano właśnie dlatego, że na rynku gier strategicznych pokroju herołsów właśnie zrobiło się tłoczno. Primebit powinien potraktować to jako lekcję, jak należy wydawać gry. Pomimo tego, że gra jeszcze nie jest ukończona, to już jest można grać we wczesnym dostępnie na trzech największych platformach sprzedażowych (gog, epic oraz steam). O grze jest głośno we wszystkich większych mediach growych (np. tvgry, arhn.eu) . Do tego przygotowana jest stronka dedykowana grze. O, a co to? Na stronce można zgłaszać i dyskutować na temat funkcjonalności w grze. To studio może prowadzić z graczami DIALOG? Nie może być, piekło zamarzło! A tymczasem co pokazał primebit? Kilka przeciętnych animacji jednostek.

Stronka gry: https://www.songsofconquest.com/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 1,79% 1,14 2023-03-24 12:03:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.