Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,63 zł , zmiana od tamtej pory: -42,77%

Sonel błyśnie wynikami.Przychody w granicach 22 oraz zysk 3 mln zł?

Zgłoś do moderatora
Analityk Noble Securities na łamach Akcjonariat.pl przedstawił swoje typy dla wybranych spółek jeszcze przed publikacją wyników za III kw. 2015 r.
https://akcjonariat.pl/start-wywiad-czytaj?cmn_id=4260
  • Sonel błyśnie wynikami.Przychody w granicach 22 oraz zysk 3 mln zł? Autor: ~gors

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SONEL 2,63% 7,80 2020-04-06 14:37:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.