Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: 87,50%

Solidarność

Zgłoś do moderatora
Polacy w obliczu zagrożenia, są zjednoczeni w walce z wrogiem - w tym wypadku koronowirus. Różne akcje z szyciem masek, czy przygotowanie posiłków dla załogi medycznej, te wszystkie inicjatywy społeczne podparte odpowiedzialnością zdławią wirusa nim zdąży się rozprzestrzenić. Jak na wielomilionowy kraj zachorowalność jest znikoma. Jeśli chodzi o zawieszenie produkcji, zarząd odpowiedzialnie podszedł do warunków w otoczeniu w Kraju i całej Europie. 80 % produkcji idzie poza nasze granice, głównie do krajów niemieckojęzycznych - kraje zamożne i też zdyscyplinowane. Jak nastąpi przesilenie to, czy Forte wyprze z rynków meble włoskie na tyle mocno, by zająć pozycję lidera? Mam w myślach wiele pytań, a jednym z nich jest pytanie, czy to nie jest moment na zakup akcji. W poprzedniej dekadzie Forte spadło do kilku zł. Lecz w poprzedniej dekadzie Grupa nie miała takiej pozycji na rynku jak dziś.
Pytanie do zainteresowanych. Czy okolice 12 zł to tanio?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FORTE -2,60% 22,50 2023-02-09 09:38:31