Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: 39,01%

Soda Stream i Excellence SA

Zgłoś do moderatora
Dokładnie ,nie muszą tak jak niektóre firmy każdego pierdnięcia komunikować bo i po co tylko chyba tylko żeby podbijać kurs spekulacyjnie ale firma raczej ten etap ma za sobą i skupili się w końcu na pracy i budowaniu wartości. Popatrzcie są firmy które ciągle podpisują listy intencyjne z których nigdy nic nie wynika ale lepiej poinformowani robią na tym niezłą kasę ( celowo nie piszę które bo każdy co trochę się interesuje giełdą wie o jakich podmiotach piszę )
Uważam , że firma weszła w nowy etap swojego rozwoju i z tąd od pewnego czasu widoczne są pewne ruchy które zaczynają cieszyć stabilną część akcjonariatu . Dążymy konsekwentnie do osiągnięcia pewnej wartości i stanie się to wcześniej czy później . Co do nowych produktów to wiadomo kto nie idzie z trendem rynkowym i nie rozwija się ten zostaję w tyle .
Pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXCELLENC 3,70% 0,52 2026-02-12 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.