Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,61%
Dzisiaj AkzoNobel (Dulux) przebił ofertę PPG (Decoral) dotyczącą zakupu fińskiej firmy Tikkurila (Beckers). Czy to już czas na Śnieżkę?? Amerykanie chcą rozwijać się poprzez przejęcia w Europie wschodniej, został jeden kandydat

AkzoNobel C/Z x 31
PPG C/Z x 33
Tikkurila C/Z x 33 (zakup przez AkzoNobel)
Śnieżka C/Z x 15,6 ;)

Cena bardzo atrakcyjna do konkurencji, duży potencjał, ale to jest Polska giełda;)
  • ŚNIEŻKA Autor: michal741
  • Re: ŚNIEŻKA Autor: ~delel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA 0,24% 85,00 2021-07-27 15:10:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.