oho...Załosne obroty pól miliona do 11;30 , słaby wzrost bo tylko 5%..Nie to co na PixPaxowym Opl!! Tam to dopiero kokosy! kurs 4.84..Oh wait!!! Inwestro nad inwestory, łowca szczytów i dołków PIX PAX kupowąl po 4.9..Czy to znaczy ze jest na stracie????? :D
A na powaznie: widać moc w INDACIE. I tak do 1.20 powinno być.krok po kroku , w górę z korektami.tak abyśmy weszli w długoterminowy trend wzrostowy.