Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,90 zł , zmiana od tamtej pory: 3,52%

Słaba sprzedaż obligacji

Zgłoś do moderatora
Z dzisiejszego komunikatu wynika, że z tytułu sprzedaży obligacji uzyskali zaledwie 13.5 mln zł. Samo oprocentowanie jest atrakcyjne (na dzisiaj około 11,56%), ale inwestorzy odczytują papiery dłużne BEST S.A. jako aktywo podwyższonego ryzyka.
W zasadzie spółka będzie na łasce banków.

https://www.best.com.pl/-/inwestorzy-zainwestowali-13-5-mln-z%C5%82-w-obligacje-best-s.a.-1?redirect=%2Finformacje-prasowe-aktualnosci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 20,60 2023-10-04 09:13:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.