Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: 5,61%

SKUP DLA NAIWNYCH- AKCJE ODDAJ TERAZ -A KSĘ OTRZYMASZ W PAŻDZIER>

Zgłoś do moderatora
Akcje trzeba było oddać już a kasę za nie otrzymasz w pażdzierniku . tylko nie wiesz czy w pażdzierniku -spółka będzie jeszcze istniała -czy do tego czasu nie ogłosi upadłości.
  • SKUP DLA NAIWNYCH- AKCJE ODDAJ TERAZ -A KSĘ OTRZYMASZ W PAŻDZIER> Autor: ~wer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,51% 3,95 2021-09-22 09:29:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.